Střípky z akcí před vznikem webu


Loučení s p. ředitelkou Mrázkovou

21.12.2007

Mikuláš 2007

Dravci

Terezín

Každoročně jezdí naše škola se Svazem protifašistických bojovníků do Terezína a Lidic. Zájezdu se účastní děti z různých tříd, které zajímají dějiny našeho státu.


Rozloučení s 9. třídou

Každý rok se loučí deváté třídy na nádvoří při akademii. V loňském roce 2007 se rozloučili velmi pěknou písní. Nakonec předali růže svým vyučujícím. Přejeme jim hodně úspěchů na svých nových školách. Poslední den potom nakonec strávili ve svých třídách.


Dort od třídní

V dubnu, květnu a červnu 2004 byla 6.A bez své nemocné paní učitelky. V té době se nacvičuje Školní akademie. Tyto děti dokázaly nacvičit po návratu učitelky z nemocnice své vystoupení za tři odpoledne a jejich vystoupení bylo ten rok suverénně nejhezčí. Za to jim odměnou od paní učitelky Budínské byl jahodový dort a potlesk diváků.


Spaní ve škole

Pěkné zážitky si naši bývalí žáci mohou připomenout z těchto fotek.

Třída p. uč. Budínské začala v roce 2003 s tradicí spaní ve škole. K přespání si vybírali tu nejstrašidelnější noc v roce – Halloween. Paní učitelka upekla dětem štrúdl, protože podle pověstí se má dát duchům něco voňavého. Do půlnoci se vydlabávala dýně a hrály se hry. Pak zalehnout ve třídě do spacáků na karimatky. Ovšem ráno se učit – to byla fuška…